Canvasio3D_AR 1.0.0 - en to nl_NL translation catalogue (73 entries)

en: Hello World!
nl_NL: Hallo Wereld!

en: Window height:
nl_NL: Venster Hoogte:

en: Window width:
nl_NL: Venster breedte:

en: Color:
nl_NL: Kleur:

en: Image:
nl_NL: Beeld:

en: Color | Image:
nl_NL: Kleur | Beeld:

en: New scene
nl_NL: Nieuwe scène

en: Enter scene name here
nl_NL: Vul hier de naam van de scène in

en: Delete scene
nl_NL: Verwijder scène

en: Save scene
nl_NL: Scène opslaan

en: Scene select
nl_NL: Scène selectie

en: Copy scene
nl_NL: Kopieer scène

en: Paste scene
nl_NL: Plaats scène

en: 3D-Object Upload (.zip)
nl_NL: Uploaden 3D-Object (.zip)

en: Size:
nl_NL: Grootte:

en: Down | Up:
nl_NL: Omlaag | Omhoog:

en: 3D-Object select
nl_NL: 3D-Object selectie

en: Fullscreen button:
nl_NL: Volledig scherm knop:

en: Rotation button:
nl_NL: Rotatie knop:

en: Scene Manager
nl_NL: Scène Manager

en: Model Settings
nl_NL: Model Instellingen

en: Window Settings
nl_NL: Venster Instellingen

en: Button Settings
nl_NL: Knop Instellingen

en: Auto rotation:
nl_NL: Auto rotatie:

en: File upload - Please wait!
nl_NL: Bestand uploaden - Even wachten!

en: Loading uploaded model
nl_NL: Geüpload model laden

en: Error: File format not suported!
nl_NL: Fout: Bestandsformaat niet ondersteund!

en: Loading model
nl_NL: Laad model

en: Error in media library!
nl_NL: Fout in mediabibliotheek!

en: Scene data was updated
nl_NL: De scènegegevens werden bijgewerkt

en: New scene data was saved
nl_NL: Nieuwe scènegegevens werden opgeslagen

en: Error to save data!
nl_NL: Fout bij het opslaan van gegevens!

en: If you have question to use your 3D-Models<br>or any problems with our Plugin, are we pleased about your email:
nl_NL: Als u vragen hebt om uw 3D-Modellen<br>te gebruiken of om het even welke problemen met onze Plugin, zijn wij pleased over uw e-mail:

en: Contact us here
nl_NL: Contacteer ons hier

en: License Key
nl_NL: Licentie Sleutel

en: If you would like to upgrade Canvasio3D<br>than enter your license key here:
nl_NL: Als u Canvasio3D wilt upgraden<br>vult u hier uw licentiesleutel in:

en: Get upgrade version
nl_NL: Verkrijg upgrade versie

en: Attention | After upgrade the plugin, the name of <i>canvasio3D Light</i> will changed <br> to <b>Canvasio3D</b> and must be activate manuell!
nl_NL: Attentie | Na de upgrade van de plugin, zal de naam van <i>canvasio3D Light</i> veranderen in <b>Canvasio3D</b> en moet manuell geactiveerd worden!

en: Update is running ... please wait!
nl_NL: Update is bezig ... wacht even!

en: Wireframe button:
nl_NL: Wireframe knop:

en: Camera Lock:
nl_NL: Camera vergrendeling:

en: Edit material
nl_NL: Materiaal bewerken

en: Edit effects
nl_NL: Bewerk effecten

en: Edit environment
nl_NL: Bewerk milieu

en: Play button:
nl_NL: Play knop:

en: Pause button:
nl_NL: Pauze knop:

en: Back button:
nl_NL: Terug knop:

en: Back to model settings
nl_NL: Terug naar model instellingen

en: Animation:
nl_NL: Animatie:

en: Animation loop: none
nl_NL: Animatie lus: geen

en: Animation loop: forward
nl_NL: Animatie lus: vooruit

en: Animation loop: ping-pong
nl_NL: Animatie lus: ping-pong

en: Roughness:
nl_NL: Ruwheid:

en: Transparency:
nl_NL: Transparantie:

en: Material color:
nl_NL: Materiaal kleur:

en: Material reset
nl_NL: Materiaal reset

en: Material select: right click
nl_NL: Materiaal selecteren: klik rechts

en: Light-Sets:
nl_NL: Lichtsets:

en: Brightness:
nl_NL: Lichtsterkte:

en: Off | On:
nl_NL: Uit | Aan:

en: Upload button:
nl_NL: Upload knop:

en: Woo 3D-Window
nl_NL: Woo 3D-Venster

en: Woo Product-ID
nl_NL: Woo Produkt-ID

en: Crystal object select
nl_NL: Kristal object selecteren

en: No select ...
nl_NL: Geen select...

en: Crystal Material
nl_NL: Kristal Materiaal

en: Main product item
nl_NL: Hoofdproduct

en: Get product variations
nl_NL: Verkrijg product variaties

en: Assign scene to product
nl_NL: Scène toewijzen aan product

en: Video surface:
nl_NL: Video oppervlak:

en: Surface size:
nl_NL: Oppervlakte maat:

en: Front | Back:
nl_NL: Voorkant | Achterkant:

en: Select URL
nl_NL: Selecteer URL
