Canvasio3D_AR 1.0.0 - en to pl_PL translation catalogue (77 entries)

en: Hello World!
pl_PL: Witaj świecie!

en: Window height:
pl_PL: Wysokość okna:

en: Window width:
pl_PL: Szerokość okna:

en: Color:
pl_PL: Kolor:

en: Image:
pl_PL: Obraz:

en: Color | Image:
pl_PL: Kolor | Obraz:

en: New scene
pl_PL: Nowa scena

en: Enter scene name here
pl_PL: Wpisz tutaj nazwę sceny

en: Delete scene
pl_PL: Usuń scenę

en: Save scene
pl_PL: Zapisz scenę

en: Scene select
pl_PL: Wybór sceny

en: Copy scene
pl_PL: Scena kopiowania

en: Paste scene
pl_PL: Wklej scenę

en: 3D-Object Upload (.zip)
pl_PL: Przesyłanie obiektów 3D (.zip)

en: Size:
pl_PL: Wielkość:

en: Down | Up:
pl_PL: Dół | Góra:

en: 3D-Object select
pl_PL: Wybór 3D-Object

en: Fullscreen button:
pl_PL: Przycisk Pełnoekranowy:

en: Rotation button:
pl_PL: Przycisk obrotu:

en: Scene Manager
pl_PL: Kierownik Sceny

en: Model Settings
pl_PL: Ustawienia modelu

en: Window Settings
pl_PL: Ustawienia okna

en: Button Settings
pl_PL: Ustawienia przycisków

en: Auto rotation:
pl_PL: Automatyczny obrót:

en: File upload - Please wait!
pl_PL: Ładowanie plików - Proszę czekać!

en: Loading uploaded model
pl_PL: Ładowanie załadowanego modelu

en: Error: File format not suported!
pl_PL: Błąd: Format pliku nie jest obsługiwany!

en: Loading model
pl_PL: Model załadunku

en: Error in media library!
pl_PL: Błąd w bibliotece mediów!

en: Scene data was updated
pl_PL: Dane sceny zostały zaktualizowane

en: New scene data was saved
pl_PL: Zapisane zostały nowe dane sceny

en: Error to save data!
pl_PL: Błąd zapisu danych!

en: If you have question to use your 3D-Models<br>or any problems with our Plugin, are we pleased about your email:
pl_PL: Jeśli masz pytanie do korzystania z modeli 3D<br>lub jakiekolwiek problemy z naszym Plugin, jesteśmy zadowoleni z Twojego e-maila:

en: Contact us here
pl_PL: Skontaktuj się z nami tutaj

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: If you would like to upgrade Canvasio3D<br>than enter your license key here:
pl_PL: Jeśli chcesz uaktualnić Canvasio3D<br>to wprowadź tutaj swój klucz licencyjny:

en: Get upgrade version
pl_PL: Pobierz wersję uaktualnienia

en: Attention | After upgrade the plugin, the name of <i>canvasio3D Light</i> will changed <br> to <b>Canvasio3D</b> and must be activate manuell!
pl_PL: Uwaga | Po aktualizacji wtyczki, nazwa <i>canvasio3D Light</i> zostanie zmieniona <br> na <b>Canvasio3D</b> i musi być aktywowany manuell!

en: Update is running ... please wait!
pl_PL: Aktualizacja jest w toku ... proszę czekać!

en: Wireframe button:
pl_PL: Przycisk Wireframe:

en: Camera Pan:
pl_PL: Kamery Pan:

en: Camera Lock:
pl_PL: Blokada kamery:

en: Edit material
pl_PL: Materiał do edycji

en: Edit effects
pl_PL: Efekty edycji

en: Edit environment
pl_PL: Edytuj środowisko

en: Play button:
pl_PL: Przycisk odtwarzania:

en: Pause button:
pl_PL: Przycisk pauzy:

en: Back button:
pl_PL: Przycisk Wstecz:

en: Back to model settings
pl_PL: Powrót do ustawień modelu

en: Animation:
pl_PL: Animacja:

en: Auto play:
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie:

en: Animation loop: none
pl_PL: Pętla animacji: brak

en: Animation loop: forward
pl_PL: Pętla animacji: do przodu

en: Animation loop: ping-pong
pl_PL: Pętla animacji: ping-pong

en: Roughness:
pl_PL: Szorstkość:

en: Metallic:
pl_PL: Metaliczne:

en: Transparency:
pl_PL: Przejrzystość:

en: Material color:
pl_PL: Kolor materiału:

en: Material reset
pl_PL: Reset materiału

en: Material select: right click
pl_PL: Wybór materiału: prawe kliknięcie

en: Light-Sets:
pl_PL: Zestawy świetlne:

en: Brightness:
pl_PL: Jasność:

en: Off | On:
pl_PL: Wył. | Wł:

en: Water:
pl_PL: Woda:

en: Upload button:
pl_PL: Przycisk wysyłania:

en: Woo 3D-Window
pl_PL: Woo Okno 3D

en: Woo Product-ID
pl_PL: Woo ID Produktu

en: Crystal object select
pl_PL: Wybór obiektu Crystal

en: No select ...
pl_PL: Nie wybieraj...

en: Crystal Material
pl_PL: Kryształ Materiał

en: Main product item
pl_PL: Główna pozycja produktu

en: Get product variations
pl_PL: Pobierz odmiany produktu

en: Assign scene to product
pl_PL: Przypisanie sceny do produktu

en: Video surface:
pl_PL: Powierzchnia wideo:

en: Surface size:
pl_PL: Wielkość powierzchni:

en: Front | Back:
pl_PL: Przód | Tył:

en: Select URL
pl_PL: Wybierz URL
